Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Dzień otwarty w SMS Szczyrk

Szukaj w serwisie

PZN  »  Strefa PZN  »  Aktualności

Aktualności

Rankingi PZN za sezon 2019/2020

04-05-2020
Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego zatwierdził rankingi indywidualne oraz klubowe za sezon 2019/2020 w konkurencjach klasycznych, narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie (Uchwała nr U/02/Z/17/20).


Najlepsi zawodnicy oraz zawodniczki w sezon 2019/2020:

Skoki narciarskie:
  • Senior - Dawid Kubacki
  • Junior - Tomasz Pilch
  • Junior Młodszy - Adam Niżnik
  • Młodzik - Klemens Joniak
  • Kobiety - Kinga Rajda
  • Juniorka - Anna Twardosz
  • Młodziczka - Wiktoria Przybyła
  • Klub - AZS Zakopane
  • Okręg - Śląsko-Beskidzki Związek Narciarski

Biegi narciarskie:
  • Seniorka - Magdalena Kobielusz
  • Senior - Mateusz Haratyk
  • Juniorka - Magdalena Kobielusz
  • Junior - Wojciech Wojtyła
  • Juniorka Młodsza - Laura Legierska
  • Junior Młodszy - Sebastian Bryja
  • Młodziczka - Zuzanna Fujak
  • Młodzik - Szymon Bełz
  • Klub - KS AZS AWF Katowice
  • Okręg - Śląsko-Beskidzki Związek Narciarski

Kombinacja norweska:
  • Senior - Szczepan Kupczak
  • Junior - Andrzej Szczechowicz
  • Junior Młodszy - Mateusz Jarosz
  • Młodzik - Klemens Joniak
  • Klub - TS Wisła Zakopane
  • Okręg - Tatrzański Związek Narciarski

Narciarstwo alpejskie:
  • Seniorka - Zuzanna Czapska
  • Senior - Piotr Habdas
  • Juniorka - Patrycja Florek
  • Junior - Bartłomiej Sanetra
  • Juniorka Młodsza - Joanna Książek
  • Junior Młodszy - Jan Łodziński
  • Młodziczka - Joanna Kostyra
  • Młodzik - Kamil Koralewski
  • Klub - Mitanski Zakopane
  • Okręg - Tatrzański Związek Narciarski

Snowboard:
  • Seniorka - Aleksandra Król
  • Senior - Oskar Kwiatkowski
  • Juniorka - Maja Ożóg
  • Junior - Jakub Gawlak-Socka
  • Juniorka Młodsza - Weronika Dawidek
  • Junior Młodszy - Maciej Mikołajczyk
  • Młodziczka - Nadia Piwowarczyk
  • Młodzik - Jakub Walas
  • Klub - KS F2 Dawidek Team.Pl
  • Okręg - Tatrzański Związek Narciarski

Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.