Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Marzec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Jubileusz 95-lecia Polskiego Związku Narciarskiego

Szukaj w serwisie

PZN  »  Strefa PZN  »  Aktualności

Aktualności


Firma Craft partnerem Polskiego Związku Narciarskiego

26-12-2010
Po zawodach na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbyła się konferencja prasowa, na której Polski Związek Narciarski przedstawił swojego nowego partnera - firmę Craft, z którym współpracuje już od maja. Craft przekazuje polskim zawodnikom i zawodniczkom najwyższej klasy odzież sportową.

- W maju grono naszych partnerów poszerzyło się o firmę Sport Team (produkującą odzież marki Craft), którego prezesem jest Leszek Stelmach. To jeden z naszych kluczowych partnerów. Umowę podpisaliśmy na dwa lata - poinformował Sekretarz Generalny PZN Grzegorz Mikuła.

Leszek Stelmach, prezes Sport Team przybliżył dziennikarzom nieco informacji o reprezentowanej przez niego firmie. - Craft to renomowana szwedzka firma od wielu lat obecna na rynku sportowym w krajach całego świata. Od dawna wspieramy Szwedzki Związek Narciarski, od roku też fiński. Ubieramy narciarzy alpejskich z Francji, Niemiec, Szwecji. Bardzo mnie cieszy to, że wróciliśmy do współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim. Przekazujemy zawodnikom sprzęt o najwyższej jakości i najlepszych parametrach. Cieszę się, że możemy rozwijać nasza technologię w oparciu o opinie ze strony PZN. Z tego, co słyszałem do te pory, to wszyscy są bardzo zadowoleni. Już teraz zaczynamy myśleć o udoskonaleniu sprzętu na przyszły sezon - zapowiedział.

Prezes PZN Apoloniusz Tajner jest bardzo zadowolony z nowego partnera związku. - Bardzo się cieszę, że znów wracamy do współpracy z tą firmą, bo już kiedyś miałem przyjemność współpracować z Leszkiem Stelmachem. Dziś znów jesteśmy razem. Firma Craft zaopatruje zawodników w ubrania zawodnicze i treningowe, kombinezony biegowe i rękawice. Craft to produkcja najwyższej jakości sprzętu tego rodzaju. Upewniłem się u naszych biegaczy - oni nigdy nie mieli tak dobrego sprzętu i to mnie bardzo cieszy. Podnosi to bardzo jakość treningu - zapewnił Prezes Tajner.

Adam Małysz potwierdził, że Craft był dobrym wyborem. - Jeśli chodzi o jakość, to Craft to najwyższa półka. Mimo to, że ubrania są tak cienkie, to są niezwykle ciepłe. Sprzęt, który teraz mamy jest rewelacyjny - chwalił nasz najlepszy skoczek.
Źródło: Alicja Kosman / PZN
Najnowsze aktualności:

Komentarze użytkowników:
Autor:~krwisty   Data: 2010-12-27 18:24:44

Co z 4F, Craft wyprze ich, czy jednak dalej kurtki, spodnie, koszulki będą 4f? Bo nie rozumiem zbytnio słów: "ubrania zawodnicze".

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.