Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Marzec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Plebiscyt na „Sportowca Wolnej Polski”

Szukaj w serwisie

PZN  »  Strefa PZN  »  Aktualności

Aktualności

fot. Alicja Kosman fot. Alicja Kosman

Tylko do północy można przysyłać zdjęcia na nasz konkurs!

30-01-2011
Przypominamy, że w  nocy z niedzieli na poniedziałek zakończy się możliwość przysyłania zdjęć na nasz konkurs fotograficzny "Biało-czerwona armia". Każdy kibic, który ma w swojej kolekcji zdjęcia z tegorocznego Pucharu Świata w Zakopanem i pragnie zdobyć unikalne nagrody, niech jak najszybciej przyśle zgłoszenie.

Polski Związek Narciarski ogłasza konkurs fotograficzny na najoryginalniej przebranego kibica podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Przyślij koniecznie najlepsze zdjęcia, jakie zrobisz podczas tych zawodów. Do wygrania są wielkoformatowe plakaty z autografami członków polskiej kadry skoczków z Adamem Małyszem na czele oraz książki „Droga przez pasję” – opisujące znane i nieznane fakty z życia Adama Małysza i Justyny Kowalczyk (książka niedostępna w księgarniach).

Każdy z kibiców może przysłać do pięciu zdjęć. Mogą one przedstawiać jedną lub kilka osób. Liczyć się będzie nie jakość zdjęcia, a przebranie kibica (choć oczywiście prosimy, aby zdjęcia były w jak najwyższej jakości). Ci, którzy aparatu nie mają lub nie zabierają, nie tracą szansy – wystarczy wpaść w obiektyw naszego fotoreportera, który będzie krążyć w obrębie skoczni.

Zdjęcia na konkurs można zgłaszać od 20 stycznia 2011r., a termin nadsyłania prac mija 30 stycznia 2011r. o godzinie 23.59. Proszę przysyłać zdjęcia na adres www@pzn.pl z dopiskiem „Biało-czerwona armia”

Konkurs będzie się składać z dwóch etapów:

    * W pierwszym etapie spośród wszystkich nadesłanych zdjęć komisja konkursowa, złożona z pracowników Polskiego Związku Narciarskiego, wybierze 20 najlepszych, które zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej www.pzn.pl w dniu 2 lutego 2011r.

    * W drugim etapie przez tydzień trwać będzie głosowanie czytelników (do 9 lutego do godziny 23.59). Najlepsza trójka otrzyma zestaw gadżetów PZN, m.in. plakat z autografami kadry oraz książkę „Droga przez pasję”, a autorzy zdjęć z miejsc 4-5. - książki „Droga przez pasję”.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu dostępnym >> tutaj <<
Źródło: PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.