7 CZERWCA 2021

Biegacze na podium V Szczytniańskiego Biegu im. Radosława Szwade

W niedzielę, 6 czerwca 2021 roku reprezentanci Kadry Narodowej Młodzieżowej w biegach narciarskich startowali w V Szczytniańskim Biegu im. Radosława Szwade. Podopieczni Jana Antolca licznie zameldowali się na podium biegu w kategorii U-20, natomiast w kategorii Open Kobiet drugie miejsce wywalczyła Weronika Jarecka.

Podczas zgrupowania w Zieleńcu nasi juniorzy rywalizowali w biegu crossowym na dystansie 10 km rozgrywanym w ramach V Szczytniańskiego Biegu im. Radosława Szwade. Bardzo dobrze zaprezentowała się Weronika Jarecka, która triumfowała w kategorii U-20 kobiet, a w rywalizacji Open zajęła drugie miejsce. Na najniższym stopniu podium w U-20 kobiet stanęła Zuzanna Fujak.

W rywalizacji mężczyzn w kategorii U-20 również dwóch naszych reprezentantów stanęło na podium zawodów. Drugi był Adrian Kiełbasa, a trzecie miejsce zajął Sebastian Bryja.

Źródło: Anna Karczewska / PZN