26 CZERWCA 2020

Wybieramy najlepszy bieg narciarski Pucharu Polski Amatorów PZN

Puchar Polski Amatorów (PPA) PZN już drugi sezon jest rozgrywany w nowej formule. Wg opinni wielu z Was system weekendowy tzn rozgrywanie dwóch biegów w jednym regione w jeden weekend się sprawdził, co nie ukrywam daje nam satysfakcję. Teraz idziemy za ciosem i ogłaszamy konkurs na najlepszy waszym zdaniem bieg rozegrany w ramach PPA w ubiegłym sezonie 2019/2020.

Zima jak pamietamy niespecjalnie nam dopisała, jednak udało się rozegrać aż 9 biegów narciarskich zaliczanych do Rankingu PPA.

Przypomnijmy jakie to były biegi:

  1. Puchar Term Chochołowskich - Chochołów
  2. Puchar Kościeliska - Kościelisko
  3. Puchar Magurki - Magurka Wilkowicka
  4. Bieg o Istebniański Bruclik - Kubalonka/Istebna
  5. XC Turbacz Uphill - Obidowa
  6. Bieg Tropem Żubra - Muczne
  7. Bieg Lotników - Ustjanowa
  8. Mistrzostwa Polski Amatorów - Zakopane
  9. Memoriał Stanisława Michonia - Jakuszyce.

Ponieważ często dostaję telefony lub maila z ocenami poszczególnych zawodów, dużo pozytywnych, jednak przyznaję, że te negatywne także słyszę, postanowiliśmy przeprowadzić na skipol-u ranking/plebiscyt popularności poszczególnych imprez.

W ankiecie na stronie głownej skipola [HOME] zatytułowanej " NAJLEPSZY BIEG POLSKI AMATORÓW" możecie oddać swój głos i docenić najlepszy wg was bieg rozegrany w ubiegłym sezonie.

Oczywiście najlepsze biegi zostaną uhonorowane przez redakcję (pod egidą PZN) honorowymi dyplomami.

Jak głosować? Wystarczy kliknąć najlepszy wg Was bieg i gotowe. Dla porządku dodam, że z adresu IP można oddać tylko jeden głos, nie więcej. Głosujemy do 30 czerwca czyli mamy cały miesiąc.

Zapraszamy do zabawy!

Źródło: Kuba Cieślar / Skipol.pl