W pierwszy weekend września w Beskidach odbywała się II edycja zawodów Marwe Cup, czyli Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. W sobotę, 4 września na trasach Kubalonki rozegrany został cross, natomiast w niedzielę w Istebnej odbył się bieg na dochodzenie na nartorolkach techniką dowolną.
Oficjalne wyniki:
Wyniki sobotnich zawodów na Kubalonce
Młodzik
- Jonasz Haratyk - NKS Trójwieś Beskidzka
- Jakub Jaśkiewicz - UKS Rawa Siedlce
- Dawid Giba - UKS Hubal Białystok
Młodziczka
- Kinga Gazurek - MKS Istebna
- Klaudia Radomyska - UKS Rawa Siedlce
- Karolina Niedziółka - UKS Rawa Siedlce
Junior Młodszy
- Błażej Haratyk - NKS Trójwieś Beskidzka
- Tomasz Wąsowicz - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
- Przemysław Legierski - NKS Trójwieś Beskidzka
Juniorka Młodsza
- Zuzanna Fujak - NKS Trójwieś Beskidzka
- Kamila Idziniak - NKS Trójwieś Beskidzka
- Anna Probosz - MKS Istebna
Junior
- Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko
- Piotr Jarecki - KS Speed Jasło
- Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
Juniorka
- Kinga Mareczek - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
- Aleksandra Mikołajczyk - SS-R LZS Sokół Szczyrk
- Anna Berezcka - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Senior
- Adrian Cheba - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
Seniorka
- Anna Bielecka - UKS Rawa Siedlce
Medaliści i medalistki niedzielnych zawodów w Istebnej
Młodzik
- Jonasz Haratyk - NKS Trójwieś Beskidzka
- Dawid Giba - UKS Hubal Białystok
- Maciej Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce
Młodziczka
- Klaudia Radomyska - UKS Rawa Siedlce
- Laura Wantulok - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
- Julia Rucka - MKS Istebna
Junior Młodszy
- Dawid Pilch - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
- Tomasz Wąsowicz - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
- Przemysław Legierski - NKS Trójwieś Beskidzka
Juniorka Młodsza
- Martyna Michałek - MKS Istebna
- Zuzanna Fujak - NKS Trójwieś Beskidzka
- Anna Probosz - MKS Istebna
Junior
- Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
- Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko
- Piotr Jarecki - KS Speed Jasło
Juniorka
- Zofia Dusińska - LKS Klimczok Bystra
- Kinga Mareczek - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
- Anna Berezcka - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Senior
- Adrian Cheba - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
Seniorka
- Anna Bielecka - UKS Rawa Siedlce