2 LUTEGO 2023

Jasiczek na podium zawodów Pucharu Dalekiego Wschodu w Korei

Michał Jasiczek zajął trzecie miejsce w slalomie w Alpensia Ski Resort w Korei Południowej. Zawody są częścią Pucharu Dalekiego Wschodu. Z kolei na piątej pozycji uplasował się jego brat Jędrzej.

Bracia Jasiczkowie biorą udział w narciarskim Pucharze Dalekiego Wschodu. Ostatnio z sukcesami zakończyli zawody w Japonii, aby teraz wystartować w Korei Południowej.

W czwartek 2 lutego w ośrodku Alpensia Ski Resort odbył się jeden z dwóch slalomów FEC. Z bardzo Dobrej strony pokazał się Michał Jasiczek który po dwóch solidnych przejazdach uplasował się na trzecim miejscu, tracąc do zwycięzcy Donghyuna Junga 1, 21 sekundy. Jego brat Jędrzej także zaliczył dobry start, bo zajął piątą lokatę (+1,49 sek.) i zjechał najlepsze w tym sezonie FIS punkty (32.33).

Gratulujemy i trzymamy kciuki za piątkowe zawody.

Źródło: Tytus Olszewski