22 STYCZNIA 2024

Komunikat organizacyjny ORLEN Cup Kids w Wiśle - 23.01.2024

Czas na kolejny etap rywalizacji w ramach zawodów ORLEN Cup! Przed nami ORLEN Cup Kids, który odbędzie się na skoczniach narciarskich w Wiśle-Centrum oraz na trasie biegowej Wisła Kubalonka. Przedstawiamy komunikat organizacyjny przed zawodami ORLEN Cup w Wiśle 23.01.2024 r.

Zgłoszenia 

Zgłoszenia do zawodów są dokonywane przez system https://pzn.sts-live.pl/ do 22.01.2024 do godziny 15:00. Klub, który zgłosi zawodników po upływie wskazanego terminu zgłoszeń zostanie obciążony opłatą 50zł za każdego zawodnika. Zawodnicy zagraniczni dokonują zgłoszeń (imię i nazwisko, rocznik, klub, narodowość) na adres zgloszenia.skoki@gmail.com. 

Postanowienia inne:
- Podczas zawodów dostępne będą ciepłe i zimne napoje 
- Koszt uczestnictwa obcokrajowców w konkursach wynosi 10 Euro za każdego zawodnika za każdy dzień zawodów w skokach 
- Organizator zapewnia medale i dyplomy dla zawodników i zawodniczek za miejsca 1-3 oraz dyplomy za miejsca 4-6. 
- Koszt zagubionego (nieoddanego) numeru startowego wynosi 100 złotych brutto. Dotyczy to również nieoddanych numerów zawodników, którzy nie startowali bez uprzedniego zgłoszenia tego faktu w biurze zawodów. 
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na obiektach sportowych oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków. 
- Organizator ma prawo do zmiany programu zawodów w zależności od warunków atmosferycznych oraz liczby zgłoszonych zawodników 
- Tory najazdowe na skoczniach nie mają pokrywy śnieżno-lodowej 

 

PROGRAM ZAWODÓW Wtorek, 23.01.2024 

 

9:15 

Weryfikacja zgłoszeń i odbiór numerów startowych 

9:30 

Odprawa techniczna kierowników ekip 

10:00 

Seria próbna HS-20 : chłopiec młodszy i dziewczynka młodsza 

 

2 serie konkursowe (pierwsza seria liczona do KN)

 

seria próbna HS-40 : chłopiec i dziewczynka

 

2 serie konkursowe (pierwsza seria liczona do KN)

 

Ok.2h po zakończeniu konkursu skoków bieg do kombinacji norweskiej na trasie COS OPO Wisła Kubalonka

 

Tytularnym Sponsorem Programu ORLEN Szukamy Następców Mistrza jest ORLEN S.A., natomiast organizatorem zawodów ORLEN Cup jest Polski Związek Narciarski.

Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „ORLEN Szukamy Następców Mistrza” to największe sportowo-społeczne przedsięwzięcie w historii polskiego narciarstwa. W program zaangażowane są wszystkie liczące się kluby w Polsce z sekcją skoków narciarskich i kombinacji norweskiej. ORLEN S.A. już od 20 lat wspiera najzdolniejszych młodych skoczków narciarskich oraz dwuboistów, jest fundatorem sprzętu sportowego dla klubów - prowadzących młodzieżowe sekcje skoków narciarskich i kombinacji norweskiej oraz nagród finansowych dla najlepszych młodych narciarzy, którzy zwyciężyli w klasyfikacji generalnej całego turnieju.