7 LUTEGO 2021

III edycja Pucharu Polski w Jurgowie

7 lutego 2021 roku w Jurgowie odbyła się III edycja snowboardowego Pucharu Polski w konkurencjach alpejskich. Podczas tego dnia uczetnicy rywalizowali o medale w slalomie gigancie oraz slalomie gigancie równoległym.

Medalistki i medaliści zawodów w slalomie gigancie

Dziewczynka

  1. Maja Okręglak - Klub SNPTT 1907

Chłopiec

  1. Hubert Nowobilski - Klub SNPTT 1907
  2. Patryk Wróbel - Klub SNPTT 1907
  3. Jan Mika - F2 Dawidek Team.pl

Młodziczka

  1. Klara Kulpińska - F2 Dawidek Team.pl
  2. Martyna Kaciczak - AZS Zakopane
  3. Karolina Kramarz - Klub SNPTT 1907

Młodzik

  1. Daniel Skupień - F2 Dawidek Team.pl
  2. Jan Winkler - KS Extremalta
  3. Stanisław Mika - F2 Dawidek Team.pl

Juniorka Młodsza

  1. Weronika Dawidek - F2 Dawidek Team.pl
  2. Adela Keclikova - Litaci Jelen
  3. Nadia Piwowarczyk - F2 Dawidek Team.pl

Junior Mlodszy

  1. Bartłomiej Kaciczak - AZS Zakopane
  2. Jakub Walas - F2 Dawidek Team.pl
  3. Lukas Smazak - Litaci Jelen

Juniorka

  1. Karolina Półtorak - F2 Dawidek Team.pl
  2. Natalia Piwowarczyk - F2 Dawidek Team.pl
  3. Małgorzata Gradzik - F2 Dawidek Team.pl

Junior

  1. Jakub Gawlak-Socka - F2 Dawidek Team.pl
  2. Maciej Mikołajczyk - F2 Dawidek Team.pl
  3. Michał Wilk - F2 Dawidek Team.pl

Seniorka

  1. Olimpia Kwiatkowska - AZS Zakopane
  2. Paulina Pawlikowska - AZS Zakopane
  3. Oliwia Pawlikowska - F2 Dawidek Team.pl

Senior

  1. Tomasz Kowalczyk - AZS Zakopane
  2. Mikołaj Rutkowski - AZS Zakopane
  3. Konrad Miklasiński - AZS Zakopane

Medalistki i medaliści zawodów w slalomie gigancie równoległym

Dziewczynka

  1. Maja Okręglak - Klub SNPTT 1907

Chłopiec

  1. Hubert Nowobilski - Klub SNPTT 1907
  2. Jan Mika - F2 Dawidek Team.pl
  3. Filip Łapka - Klub SNPTT 1907

Młodziczka

  1. Klara Kulpińska - F2 Dawidek Team.pl
  2. Martyna Kaciczak - AZS Zakopane
  3. Adina Krenkova - Litaci Jelen

Młodzik

  1. Jan Winkler - KS Extremalta
  2. Daniel Skupień - F2 Dawidek Team.pl
  3. Stanisław Mika - F2 Dawidek Team.pl

Juniorka Młodsza

  1. Sonia Zapała - F2 Dawidek Team.pl
  2. Nadia Piwowarczyk - F2 Dawidek Team.pl
  3. Adela Keclikova - Litaci Jelen

Junior Mlodszy

  1. Marcin Korab - F2 Dawidek Team.pl
  2. Anatol Kulpiński - F2 Dawidek Team.pl
  3. Stanisław Śledź - AZS Zakopane

Juniorka

  1. Natalia Piwowarczyk - F2 Dawidek Team.pl
  2. Julia Sitarz - AZS Zakopane
  3. Olga Kaciczak - AZS Zakopane

Junior

  1. Maciej Mikołajczyk - F2 Dawidek Team.pl
  2. Maciej Sroka - MKS Rabka Zdrój
  3. Jakub Luboński - MKS Rabka Zdrój

Seniorka

  1. Oliwia Pawlikowska - F2 Dawidek Team.pl
  2. Olimpia Kwiatkowska - AZS Zakopane
  3. Julia Chmielecka - AZS Zakopane

Senior

  1. Tomasz Kowalczyk - AZS Zakopane
  2. Andrzej Gąsienica-Daniel - AZS Zakopane
  3. Mikołaj Rutkowski - AZS Zakopane

Źródło: Anna Karczewska / PZN