22 LUTEGO 2021

Medaliści finałowych zawodów Pucharu Polski w Suchem

Stacja Narciarska Suche Ski była areną zmagań finałowych zawodów Pucharu Polski w snowboardzie alpejskim. W poniedziałek, 22 lutego uczestnicy rywalizowali o medale w dwóch konkurencjach: slalomie równoległym oraz slalomie gigancie równoległym.

Medalistki i medaliści w slalomie równoległym

Dziewczynka

  1. Maja Okręglak - Klub SNPTT 1907
  2. Karina Koszarek - Klub SNPTT 1907

Chłopiec

  1. Jan Kowalczyk - Klub SNPTT 1907
  2. Patryk Wróbel - Klub SNPTT 1907
  3. Filip Łapka - Klub SNPTT 1907

Młodziczka

  1. Klara Kulpińska - F2 Dawidek Team.pl
  2. Martyna Kaciczak - AZS Zakopane
  3. Ivana Kozelska - Litaci Jelen

Młodzik

  1. Oliwer Sebesta - Słowacja
  2. Jan Winkler - KS Extremalta
  3. Antoni Kulesza - AZS AWF Wrocław

Juniorka Młodsza

  1. Weronika Dawidek - F2 Dawidek Team.pl
  2. Sonia Zapała - F2 Dawidek Team.pl
  3. Nadia Piwowarczyk - F2 Dawidek Team.pl

Junior Młodszy

  1. Anatol Kulpiński - F2 Dawidek Team.pl
  2. Lukas Smazak - Litaci Jelen
  3. Jakub Walas - F2 Dawidek Team.pl

Juniorka

  1. Julia Sitarz - AZS Zakopane
  2. Olga Kaciczak - AZS Zakopane
  3. Natasza Piwowarczyk - F2 Dawidek Team.pl

Junior

  1. Jakub Gawlak-Socka - F2 Dawidek Team.pl
  2. Maciej Mikołajczyk - F2 Dawidek Team.pl
  3. Patryk Majerczyk - F2 Dawidek Team.pl

Seniorka

  1. Olimpia Kwiatkowska - AZS Zakopane
  2. Paulina Pawlikowska - AZS Zakopane
  3. Oliwia Pawlikowska - F2 Dawidek Team.pl

Senior

  1. Oskar Kwiatkowski - AZS Zakopane
  2. Mikołaj Rutkowski - AZS Zakopane
  3. Tomasz Kowalczyk - AZS Zakopane

Medalistki i medaliści w slalomie gigancie równoległym

Dziewczynka

  1. Maja Okręglak - Klub SNPTT 1907
  2. Karina Koszarek - Klub SNPTT 1907

Chłopiec

  1. Hubert Nowobilski - Klub SNPTT 1907
  2. Czarek Kulesza - Klub SNPTT 1907
  3. Patryk Wróbel - Klub SNPTT 1907

Młodziczka

  1. Klara Kulpińska - F2 Dawidek Team.pl
  2. Lucie Otipkova - Lataci Jelen
  3. Karolina Kramarz - Klub SNPTT 1907

Młodzik

  1. Oliwer Sebesta - Słowacja
  2. Antoni Kulesza - AZS AWF Wrocław
  3. Jan Winkler - KS Extremalta

Juniorka Młodsza

  1. Weronika Dawidek - F2 Dawidek Team.pl
  2. Sonia Zapała - F2 Dawidek Team.pl
  3. Adela Keclikova - Lataci Jelen

Junior Młodszy

  1. Anatol Kulpiński - F2 Dawidek Team.pl
  2. Marcin Korab - F2 Dawidek Team.pl
  3. Jakub Walas - F2 Dawidek Team.pl

Juniorka

  1. Julia Sitarz - AZS Zakopane
  2. Zuzanna Galica - F2 Dawidek Team.pl
  3. Karolina Półtorak - F2 Dawidek Team.pl

Junior

  1. Jakub Gawlak-Socka - F2 Dawidek Team.pl
  2. Jakub Luboński - MKS Rabka Zdrój
  3. Maciej Sroka - MKS Rabka Zdrój

Seniorka

  1. Oliwia Pawlikowska - F2 Dawidek Team.pl
  2. Olimpia Kwiatkowska - AZS Zakopane
  3. Paulina Pawlikowska - AZS Zakopane

Senior

  1. Oskar Kwiatkowski - AZS Zakopane
  2. Tomasz Kowalczyk - AZS Zakopane
  3. Mikołaj Rutkowski - AZS Zakopane

Źródło: Anna Karczewska / PZN