21 LUTEGO 2021

Puchar Polski w slopestyle'u i big air

W dniach 18-21 lutego 2021 roku w Krynicy-Zdroju odbył się Puchar Polski w konkurencjach freestyle'owych. Pierwszego i drugiego dnia zmagań snowboardziści rywalizowali w Słotwiny Arenie o medale w big air, natomiast w sobotę i w niedzielę rozegrany został slopestyle.

Medalistki i medaliści czwartkowych zawodów w big air

Dziewczynka

  1. Hanna Banaś - KS Progres Bielsko-Biała

Chłopiec

  1. Franciszek Kunert - KS Progres Bielsko-Biała
  2. Ryszard Nawarkiewicz-Wiśniewski - KS Progres Bielsko-Biała
  3. Kacper Ciupek - Akademia Sportu Freestyle Park Chorzów

Młodziczka

  1. Ella Gorcosova - Słowacja
  2. Susie Maksym - Freestyle Club

Młodzik

  1. Artur Borowiak - KS AZS AWF Katowice
  2. Franciszek Barański - KS Progres Bielsko-Biała
  3. Wiktor Wójcik - Freestyle Club

Juniorka Młodsza

  1. Hanna Borowiak - KS AWS AWF Wrocław
  2. Krystyna Szpor - UKS Silesia OPTY Chełm Śląski
  3. Jagoda Kamińska - Freestyle Club

Junior Młodszy

  1. Wiktor Kozarski - Akademia Sportu Freestyle Park Chorzów
  2. Jan Golinczak - Freestyle Club
  3. Patric Andrei Ilut - Rumunia

Juniorka

  1. Eva Hanicova - Słowacja
  2. Lena Falińska - Freestyle Club
  3. Zuzanna Sokalska - KS AZS AWF Wrocław

Junior

  1. Jozsa Martin - Słowacja
  2. Krzysztof Owczarek - Freestyle Club
  3. Jakub Zawada Freestyle Club

Młodzieżowiec Kobieta

  1. Paulina Kasprzyk - Freestyle Club
  2. Martyna Maciejewska - Freestyle Club
  3. Victoria Dąbrowska - Wrocławski Klub Snowboardowy

Młodzieżowiec

  1. Maciej Mróz - AZS Zakopane
  2. Patryk Urbański - AZS Zakopane
  3. Jan Jaromin - KS AZS AWF Katowice

Medalistki i medaliści piatkowych zawodów w big air

Dziewczynka

  1. Hanna Banaś - KS Progres Bielsko-Biała

Chłopiec

  1. Franciszek Kunert - KS Progres Bielsko-Biała
  2. Ryszard Nawarkiewicz-Wiśniewski - KS Progres Bielsko-Biała
  3. Kacper Ciupek - Akademia Sportu Freestyle Park Chorzów

Młodziczka

  1. Ella Gorcosova - Słowacja
  2. Susie Maksym - Freestyle Club

Młodzik

  1. Franciszek Barański - KS Progres Bielsko-Biała
  2. Wiktor Wójcik - Freestyle Club
  3. Artur Borowiak - KS AZS AWF Katowice

Juniorka Młodsza

  1. Hanna Borowiak - KS AWS AWF Wrocław
  2. Krystyna Szpor - UKS Silesia OPTY Chełm Śląski
  3. Hanna Jędrzejczyk - Freestyle Club

Junior Młodszy

  1. Wiktor Kozarski - Akademia Sportu Freestyle Park Chorzów
  2. Jan Golinczak - Freestyle Club
  3. Maciej Zaczyk - Wrocławski Klub Snowboardowy

Juniorka

  1. Eva Hanicova - Słowacja
  2. Aleksandra Ochnio - Akademia Sportu Freestyle Park Chorzów
  3. Zuzanna Sokalska - KS AZS AWF Wrocław

Junior

  1. Krzysztof Owczarek - Freestyle Club
  2. Filip Orlik - Freestyle Club
  3. Jozsa Martin - Słowacja

Młodzieżowiec Kobieta

  1. Martyna Maciejewska - Freestyle Club
  2. Victoria Dąbrowska - Wrocławski Klub Snowboardowy

Młodzieżowiec

  1. Bartek Bartko - KS AZS AWF Katowice
  2. Jan Jaromin - KS AZS AWF Katowice
  3. Maciej Mróz - AZS Zakopane

Medalistki i medaliści sobotnich zawodów w slopestyle'u

Dziewczynka

  1. Hanna Banaś - KS Progres Bielsko-Biała

Chłopiec

  1. Franciszek Kunert - KS Progres Bielsko-Biała
  2. Ryszard Nawarkiewicz-Wiśniewski - KS Progres Bielsko-Biała
  3. Newin Kunert - KS Progres Bielsko-Biała

Młodziczka

  1. Ella Gorcosova - Słowacja
  2. Susie Maksym - Freestyle Club

Młodzik

  1. Franciszek Barański - KS Progres Bielsko-Biała
  2. Artur Borowiak - KS AZS AWF Katowice
  3. Franciszek Baran - KS AZS AWF Katowice

Juniorka Młodsza

  1. Jagoda Kamińska - Freestyle Club
  2. Hanna Borowiak - KS AWS AWF Wrocław
  3. Hanna Jędrzejczyk - Freestyle Club

Junior Młodszy

  1. Igor Truszkowski - Freestyle Club
  2. Jan Golinczak - Freestyle Club
  3. Patryk Łojek - Freestyle Club

Juniorka

  1. Eva Hanicova - Słowacja
  2. Lena Falińska - Freestyle Club
  3. Iga Bartmańska - Freestyle Club

Junior

  1. Krzysztof Owczarek - Freestyle Club
  2. Jozsa Martin - Słowacja
  3. Jan Zabłocki - Freestyle Club

Młodzieżowiec Kobieta

  1. Martyna Maciejewska - Freestyle Club
  2. Victoria Dąbrowska - Wrocławski Klub Snowboardowy

Młodzieżowiec

  1. Maciej Mróz - AZS Zakopane
  2. Jan Jaromin - KS AZS AWF Katowice
  3. Patryk Urbański - AZS Zakopane

Medalistki i medaliści niedzielnych zawodów w slopestyle'u

Dziewczynka

  1. Hanna Banaś - KS Progres Bielsko-Biała

Chłopiec

  1. Kacper Ciupek - Akademia Sportu Freestyle Park Chorzów
  2. Ryszard Nawarkiewicz-Wiśniewski - KS Progres Bielsko-Biała
  3. Newin Kunert - KS Progres Bielsko-Biała

Młodziczka

  1. Ella Gorcosova - Słowacja
  2. Susie Maksym - Freestyle Club

Młodzik

  1. Franciszek Barański - KS Progres Bielsko-Biała
  2. Franciszek Baran - KS AZS AWF Wrocław
  3. Artur Borowiak - KS AZS AWF Katowice

Juniorka Młodsza

  1. Jagoda Kamińska - Freestyle Club
  2. Hanna Borowiak - KS AWS AWF Wrocław
  3. Hanna Jędrzejczyk - Freestyle Club

Junior Młodszy

  1. Igor Truszkowski - Freestyle Club
  2. Jan Golinczak - Freestyle Club
  3. Patryk Łojek - Freestyle Club

Juniorka

  1. Eva Hanicova - Słowacja
  2. Lena Falińska - Freestyle Club
  3. Weronika Wasita - Freestyle Club

Junior

  1. Krzysztof Owczarek - Freestyle Club
  2. Jozsa Martin - Słowacja
  3. Jakub Zawada - Freestyle Club

Młodzieżowiec Kobieta

  1. Martyna Maciejewska - Freestyle Club
  2. Paulina Kasprzyk - Freestyle Club
  3. Victoria Dąbrowska - Wrocławski Klub Snowboardowy

Młodzieżowiec

  1. Jan Jaromin - KS AZS AWF Katowice
  2. Maciej Mróz - AZS Zakopane
  3. Bartek Bartko - KS AZS AWF Katowice

Źródło: Anna Karczewska / PZN