17 LUTEGO 2021

Puchar Polski w snowboardcrossie

W środę, 17 lutego 2021 roku w Krynicy-Zdroju odbyły się zawody Pucharu Polski w snowboardcrossie. Tego dnia uczestnicy dwukrotnie rywalizowali o medale w tej konkurencji, a areną zmagań była Słotwiny Arena.

Medalistki i medaliści pierwszych zawodów

Młodziczka

  1. Martyna Kaciczak - AZS Zakopane
  2. Hanna Jędrzejczyk - Freestyle Club
  3. Ella Gorcosova - Czechy

Młodzik

  1. Oliver Sebesta - Słowacja
  2. Daniel Skupień - F2 Dawidek Team.pl
  3. Franciszek Baran - KS AZS AWF Wrocław

Juniorka Młodsza

  1. Weronika Dawidek - F2 Dawidek Team.pl
  2. Krystyna Szpor - UKS Silesia - OPTY Chełm Śląski
  3. Sonia Zapała - F2 Dawidek Team.pl

Junior Młodszy

  1. Bartłomiej Kaciczak - AZS Zakopane
  2. Anatol Kulpiński - F2 Dawidek Team.pl
  3. Stanisław Śledź - AZS Zakopane

Juniorka

  1. Gabriela Czapska - K.S. Spójnia Warszawa
  2. Zofia Błażewska - K.S. Spójnia Warszawa
  3. Olga Kaciczak - AZS Zakopane

Junior

  1. Filip Orlik - Freestyle Club
  2. Oskar Kowalczyk - KS AZS AWF Katowice
  3. Jakub Luboński - MKS Rabka Zdrój

Kobiety kategoria Młodzieżowiec

  1. Maria Kołakowska - Freestyle Club
  2. Klaudia Nowak - AZS Warszawa
  3. Victoria Dąbrowska - Wrocławski Klub Snowboardowy

Mężczyźni kategoria Młodzieżowiec

  1. Gabriel Seroczyński - K.S. Spójnia Warszawa
  2. Piotr Korczyński - K.S. Spójnia Warszawa

Seniorka

  1. Zuzanna Smykała - KS AZS AWF Katowice
  2. Maria Kołakowska - Freestyle Club
  3. Klaudia Nowak - AZS Warszawa

Senior

  1. Dawid Wal
  2. Gabriel Seroczyński - K.S. Spójnia Warszawa
  3. Marcin Bocian - WTS Deski

Medalistki i medaliści drugich zawodów

Młodziczka

  1. Hanna Jędrzejczyk - Freestyle Club
  2. Ella Gorcosova - Czechy
  3. Martyna Kaciczak - AZS Zakopane

Młodzik

  1. Oliver Sebesta - Słowacja
  2. Artur Borowiak - KS AZS AWF Wrocław
  3. Max Ślęzak - Freestyle Club

Juniorka Młodsza

  1. Weronika Dawidek - F2 Dawidek Team.pl
  2. Sonia Zapała - F2 Dawidek Team.pl
  3. Krystyna Szpor - UKS Silesia - OPTY Chełm Śląski

Junior Młodszy

  1. Anatol Kulpiński - F2 Dawidek Team.pl
  2. Bartłomiej Kaciczak - AZS Zakopane
  3. Jan Horawa - K.S. Spójnia Warszawa

Juniorka

  1. Zofia Błażewska - K.S. Spójnia Warszawa
  2. Gabriela Czapska - K.S. Spójnia Warszawa
  3. Olga Kaciczak - AZS Zakopane

Junior

  1. Filip Orlik - Freestyle Club
  2. Oskar Kowalczyk - KS AZS AWF Katowice
  3. Patryk Majerczyk - F2 Dawidek Team.pl

Kobiety kategoria Młodzieżowiec

  1. Maria Kołakowska - Freestyle Club
  2. Klaudia Nowak - AZS Warszawa
  3. Victoria Dąbrowska - Wrocławski Klub Snowboardowy

Mężczyźni kategoria Młodzieżowiec

  1. Gabriel Seroczyński - K.S. Spójnia Warszawa
  2. Piotr Korczyński - K.S. Spójnia Warszawa

Źródło: Anna Karczewska / PZN