Podsumowanie sezonu 2013/14 PZN - skoki i biegi narciarskie

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

MŚ w Seefeld: Stefan Hula w składzie na drużynówkę!

23-02-2019
W niedzielę na skoczni Bergisel w Innsbrucku najlepsi na świecie skoczkowie narciarscy na świecie walczyć będą o medale w konkursie drużynowym Mistrzostw Świata w Seefeled. Trener Stefan Horngacher zdecydował, że w polskim zespole powalczą: Piotr Żyła, Stefan Hula, Dawid Kubacki oraz Kamil Stoch. więcej <strong>»</strong>

Kamil Stoch piątym zawodnikiem Mistrzostw Świata!

23-02-2019
Kamil Stoch wywalczył piąte miejsce w konkursie Mistrzostw Świata w Seefeld rozgrywanym na dużym obiekcie. Nasz mistrz na Bergisel w Innsbrucku oddał dzisiaj skoki na odległość 128,5 oraz 129,5 metra. Tytuł mistrzowski wywalczył Niemiec Markus Eisenbichler. Srebro zdobył jego rodak Karl Geiger, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Szwajcar Killian Peier. więcej <strong>»</strong>

Kamila Karpiel na podium w Brotterode!

23-02-2019
Kamila Karpiel stanęła na podium sobotniego konkursu Pucharu Kontynentalnego w Brotterode. Nasza juniorka po skokach na odległość 100,5 oraz 104,5 metra wywalczyła drugie miejsce. Wspólnie z Polką na drugim stopniu podium stanęła Austriaczka Marita Kramer. Zwycięstwo odniosła Niemka Pauline Hessler. więcej <strong>»</strong>

FIS Cup w Villach: Adam Niżnik w "10"

23-02-2019
Adam Niżnik po skokach na odległość 88 oraz 91,5 metra wywalczył 10. miejsce w sobotnich zawodach FIS Cup, które rozegrane zostały na obiekcie HS-98 w Villach. Na najwyższym stopniu podium po raz kolejny w tym sezonie stanął reprezentant Niemiec - Andreas Wank. więcej <strong>»</strong>

MŚ: słabsze kwalifikacje Polaków, ale walka o medale jest w sobotę

23-02-2019
Żadnego z polskich zawodników nie było w czołowej "10" kwalifikacji do sobotniego konkursu mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym na dużej skoczni w Innsbrucku. - Zawody są dopiero jutro - przekonywał Adam Małysz, dyrektor PZN. więcej <strong>»</strong>