• Kubacki 8. w PŚ w Sapporo, Łukaszczyk 3. w Alpen Cup

    Nasze skoczkinie i skoczkowie narciarscy rywalizowali w ten weekend międzynarodowo w trzech lokalizacjach. W japońskim Sapporo odbyły się konkursy z cyklu Pucharu Świata, w Niemczech w Brotterode kobiety i mężczyźni walczyli o punkty Pucharu Kontynentalnego i Interkontynentalnego, zaś normalny obiekt w Planicy był areną zmagań w cyklu Alpen Cup.

    Czytaj więcej

  • Dobre loty Stocha w Oberstdorfie, pech Polaków w USA

    W miniony weekend nasi skoczkowie i skoczkinie rywalizowali w Niemczech, USA i Austrii. Mężczyźni wystartowali w premierowych tej zimy konkursach Pucharu Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie oraz w Pucharze Kontynentalnym w Iron Mountain. Kobiety walczyły o punkty PŚ w Hinzenbach.

    Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd
baner

Kadry Narodowe

Sezon 2023/2024

  • Kadra Narodowa A Mężczyzn

  • Kadra Narodowa B Mężczyzn

  • Kadra Narodowa A Kobiet

  • Kadra Narodowa Juniorów

  • Zawodnicy:

    • Dawid Kubacki

    • Kamil Stoch

    • Piotr Żyła

    • Paweł Wąsek

    • Aleksander Zniszczoł

    Sztab szkoleniowy:

    Thomas Thurnbichler - trener główny
    Marc Nölke - drugi trener
    Krzysztof Miętus - asystent trenera głównego
    Mathias Hafele - trener techniczny
    Łukasz Gębala - fizjoterapeuta
    Kacper Skrobot - serwisant
    Kamil Skrobot - serwisant
    Daniel Krokosz - psycholog
    Tadeusz Mieczyński - media manager
                                             e-mail: tadeusz.mieczynski@pzn.pl
                                             tel.: +48 664-463-050

    Dominik Formela - asystent media managera
                                             e-mail: dominik.formela@pzn.pl

    Osoby współpracujące:

    Krzysztof Biegun - trener bazowy
    Wojciech Topór - trener bazowy
    Zbigniew Klimowski - trener bazowy
    Aleksander Winiarski - lekarz
    Piotr Krężałek - biomechanik
    Łukasz Kruczek - team manager

  • Zawodnicy:

    • Jan Habdas

    • Tomasz Pilch

    • Jakub Wolny

    • Andrzej Stękała

    • Klemens Murańka

    • Adam Niżnik

    • Kacper Juroszek

    Zawodnicy grupy regionalnej*:

    • Maciej Kot

    • Szymon Jojko

    • Jarosław Krzak

    Sztab szkoleniowy:

    David Jiroutek - trener Kadry Narodowej B
    Radek Žídek - asystent trenera Kadry Narodowej B
    Paweł Gurbisz - fizjoterapeuta
    Maciej Kreczmer - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Krzysztof Biegun - trener bazowy
    Wojciech Topór - trener bazowy
    Zbigniew Klimowski - trener bazowy
    Aleksander Winiarski - lekarz
    Piotr Krężałek - biomechanik
    Daniel Krokosz - psycholog
    Łukasz Kruczek - team manager

     

    *zawodnicy, którzy mają status kadrowicza i otrzymują pełne wsparcie PZN, ale trenują w ośrodkach bazowych pod okiem trenerów regionalnych

  • Zawodniczka:

    • Nicole Konderla

    Zawodniczki grupy bazowej:

    • Anna Twardosz

    • Wiktoria Przybyła

    • Paulina Cieślar

    Sztab szkoleniowy:

    Harald Rodlauer – trener główny
    Stefan Hula – asystent trenera
    Marcin Bachleda – asystent trenera
    Theresa Koren – fizjoterapeutka i trener przygotowania motorycznego

    Osoby współpracujące:

     Alois Hasibether – konsultant 

  • Sztab szkoleniowy:

    Daniel Kwiatkowski – trener główny
    Grzegorz Miętus – trener SMS Zakopane
    Mariusz Chrapek – trener SMS Zakopane
    Robert Mateja – trener SMS Szczyrk
    Sławomir Hankus – trener SMS Szczyrk

Kalendarz i wyniki

WYDARZENIA

  • 2023
    Grudzień
  • 2024
    Styczeń
  • 2024
    Luty
  • 2024
    Marzec
  • 2024
    Kwiecień
  • 2024
    Maj
  • 2024
    Czerwiec
  • 2024
    Lipiec
  • 2024
    Sierpień
  • 2024
    Wrzesień
  • 2024
    Październik
  • Pt
    1
  • Sb
    2
  • Nd
    3
  • Pn
    4
  • Wt
    5
  • Śr
    6
  • Cz
    7
  • Pt
    8
  • Sb
    9
  • Nd
    10
  • Pn
    11
  • Wt
    12
  • Śr
    13
  • Cz
    14
  • Pt
    15
  • Sb
    16
  • Nd
    17
  • Pn
    18
  • Wt
    19
  • Śr
    20
  • Cz
    21
  • Pt
    22
  • Sb
    23
  • Nd
    24
  • Pn
    25
  • Wt
    26
  • Śr
    27
  • Cz
    28
  • Pt
    29
  • Sb
    30
  • Nd
    31