• PZN rozpoczyna realizację Programu Młody narciarz

  Polski Związek Narciarski informuje o rozpoczęciu realizacji zadania publicznego „Młody narciarz”. Program dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Poniżej przedstawiamy założenia programowe i sposób realizacji programu. Dzięki nowemu programowi z zakresu sportu powszechnego liczymy na owocną współpracę z klubami sportowymi w budowaniu piramidy szkoleniowej polskiego narciarstwa.

  Czytaj więcej

 • Zgrupowanie klubu MKS Halicz Ustrzyki Dolne w Zakopanem

  Młodzi narciarze z Podkarpacia rozpoczęli rozpoczęli obóz letni w Zakopanem. W dniach, 1-12 sierpnia 2021 roku młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz zawodnicy z klubu MKS Halicz Ustrzyki Dolne ciężko pracują na swoje sukcesy w Zakopanem, które będziemy mogli śledzić w zimie. Ciekawe i urozmaicone treningi prowadzone są indywidualnie i grupowo. Naszą ustrzycką młodzież można spotkać na trasach nartorolkowych, w górach, na siłowni, jak i również na boiskach sportowych do gier zespołowych.

  Czytaj więcej

 • MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski trenuje w Zakopanem

  Reprezentanci klubu MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski przebywają aktualnie na zgrupowaniu w Zakopanem, które odbywa się w ramach Programu Młody Narciarz. Podopieczni Waldemara Kołcuna obóz w zimowej stolicy Polski realizują w dniach 7-17 sierpnia 2021 roku.

  Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd
baner