Struktura


Prezydium Wydziału:
Jakub Michalczuk Dyrektor Wydziału Sędziowskiego Tel: 664-463-024
Krystyna Ząbek Przewodnicząca Komisji Sędziowskiej Tel: 608-470-061
Faustyna Malik Przewodnicząca Komisji Delegatów Technicznych  Tel: 722-234-504
Piotr Bogusz Przewodniczący Komisji Zjazdów Powszechnych Tel: 601-550-300 
 Wojciech Gawor  Przewodniczący Komisji Biegów Powszechnych Tel: 664-463-010

 

Plenum:
  • Członkowie Prezydium, 

  • Przewodniczący 25 Terenowych Komisji Sędziowskich

 

Dyrektor Wydziału Sędziowskiego: Jakub Michalczuk

Komisje Wydziału:
KOMISJA SĘDZIOWSKA
Krystyna Ząbek Przewodnicząca Tel: 608-470-061
Stanisław Marek Członek komisji (Nowy Targ)   
Marek Kowalczyk  Członek komisji  (TZN)  
Marek Cieślar Członek komisji  (ŚBZN)  
Marek Pietruszka   Członek komisji  (MOZN)  
 
KOMISJA DELEGATÓW TECHNICZNYCH
Faustyna Malik Przewodnicząca Tel: 722-234-504
Barbara Sobańska  Członek komisji (TZN) - biegi  
Janusz Malik Członek komisji (ŚBZN) - skoki + KN  
Wojciech Gajewski  Członek komisji (TZN) - zjazdy Tel: 664-056-648

 

KOMISJA BIEGÓW POWSZECHNYCH
Wojciech Gawor  Przewodniczący Tel: 664-463-010
Dariusz Cieślar Koordynator  
Marian Dobosz Członek komisji (POZN)  

 

KOMISJA ZJAZDÓW POWSZECHNYCH
Piotr Bogusz Przewodniczący Tel: 601-550-300
Marek Szlachta  Członek komisji (MOZN)   
Leszek Klich Członek komisji (MOZN)   

 

KOMISJA FREESTYLE'u
Andrzej Lesiewski Przewodniczący Tel: 512-348-232
Piotr Gnalicki Członek komisji  
Konstanty Strzelski  Członek  komisji  

 

KOMISJA SNOWBOARDU
Jacek Milas  Przewodniczący  

 

Komisje Sędziowskie Związków i Okręgów PZN:
  OZN/ZW                  Komisja               Nr Komisji             Przewodniczący         
DZN Jelenia Góra 1. Wiesława Kozłowska
  Kłodzko 2. Lucjan Morajda
LOZN Tomaszów Lubelski 3. Piotr Korkosz
MOZN Kraków 4. Marek Pietruszka
  Nowy Sącz 5. Ewa Bereś
  Gorlice 6. Augustyn Jamro
POZN Ustrzyki Dolne 7. Vacat
  Zagórz 9. Edward Mąka
  Jasło 10. Andrzej Piękoś
PD OZN Białystok 11. Anna Piekarska
ROZN Rzeszów 12. Adam Sapeta
ŚZN Katowice 13. Grzegorz Twardoch
ŚBZN Wisła 14. Marek Cieślar
  Szczyrk 15. Tomasz Laszczak
  Węgierska Górka 16. Wioletta Grzyb
  Korbielów 17. Mirosław Mętel
TZN Zakopane 19. Marek Kowalczyk
  Nowy Targ 20. Stanisław Marek
WMOZN Gołdap 21. Lech Kowalczyk
WOZN Warszawa 22. Dariusz Kluszczyński
  Freestyle 23.  Andrzej Lesiewski
  Snowboard 24. Jacek Milas
WZN Poznań 25. Marek Piątkowski