• Skinder i Staręga ze złotymi medalami w sprincie

    W sobotę, 20 marca 2021 roku na trasach Centralnego Ośrodka Sport w Zakopanem rozpoczeliśmy rywalizację w drugiej części Mistrzostw Polski Seniorów w biegach narciarskich. Tytuły mistrzowskie w sprincie techniką klasyczną wywalczyli: Monika Skinder z klubu MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski oraz Maciej Staręga z klubu UKS Rawa Siedlce.

     

    Czytaj więcej

  • Skinder i Bury złoci na dystansach klasykiem

    Ostatniego dnia Mistrzostw Polski Seniorów w Zakopanem narciarze rywalizowali o medale na dystansach techniką klasyczną. Mistrzynią Polski w biegu na 15 km została Monika Skinder, która na finiszu pokonała Izabelę Marcisz. W biegu długim mężczyzn na dystansie 30 km bezkonkurencyjny okazał się Dominik Bury.

    Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd
baner

Kadry Narodowe

Sezon 2021/2022

  • Kadra Narodowa A Mężczyzn

  • Kadra Narodowa A Kobiet

  • Kadra Narodowa Młodzieżowa Mix

  • Zawodnicy:

    • Maciej Staręga

    • Dominik Bury

    • Kamil Bury

    • Mateusz Haratyk

    Zawodnicy rezerwowi:

    • Michał Skowron*

    • Kacper Antolec*

    Sztab szkoleniowy:

    Lukáš Bauer - trener główny
    Kamil Fundanicz - asystent trenera głównego
    Andrzej Michałek - asystent trenera głównego, szef serwisu
    Paweł Gurbisz - fizjoterapeuta
    Paweł Fundanicz - serwisant
    Piotr Pilch - serwisant
    Bartłomiej Rucki - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog

     

    *zawodnicy mogą zostać wprowadzeni do grupy późną jesienią po spełnieniu kryteriów sportowych

  • Zawodniczki:

    • Izabela Marcisz

    • Monika Skinder

    • Weronika Kaleta

    • Karolina Kukuczka

    • Karolina Kaleta

    • Hanna Popko

    • Eliza Rucka*

    Sztab szkoleniowy:

    Martin Bajčičák - trener główny
    Mateusz Chowaniak - asystent trenera głównego
    Sven Rakoszek - fizjoterapeuta
    Peep Koidu - serwisant
    Jaan Alvela - serwisant
    Meelis Aasla - serwisant
    vacat - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Łukasz Tota - fizjolog
    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog

     

    *zawodniczka Eliza Rucka przejdzie badania lekarskie i po akceptacji pozostanie w grupie

  • Zawodniczki:

    • Zuzanna Fujak

    • Anna Berezecka

    • Oliwia Buśko

    • Kinga Mareczek

    • Weronika Jarecka

    Zawodnicy:

    • Sebastian Bryja

    • Robert Bugara

    • Piotr Sobiczewski

    • Łukasz Gazurek

    • Bartosz Cielniak

    • Piotr Jarecki

    • Adrian Kiełbasa

    Sztab szkoleniowy:

    Jan Antolec - trener główny
    Dawid Bril - asystent trenera głównego
    Mikołaj Michałek - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Marcin Rzeszótko - trener SMS Zakopane
    Krzysztof Wańczyk - trener SMS Szczyrk
    Wojciech Suchwałko - trener SMS Zakopane
    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog
    Aleksandra Pięta - dietetyk

Kalendarz i wyniki

WYDARZENIA

  • 2021
    Luty
  • 2021
    Marzec
  • 2021
    Kwiecień
  • 2021
    Maj
  • 2021
    Czerwiec
  • 2021
    Lipiec
  • 2021
    Sierpień
  • 2021
    Wrzesień
  • 2021
    Październik
  • 2021
    Listopad
  • 2021
    Grudzień
  • Sb
    1
  • Nd
    2
  • Pn
    3
  • Wt
    4
  • Śr
    5
  • Cz
    6
  • Pt
    7
  • Sb
    8
  • Nd
    9
  • Pn
    10
  • Wt
    11
  • Śr
    12
  • Cz
    13
  • Pt
    14
  • Sb
    15
  • Nd
    16
  • Pn
    17
  • Wt
    18
  • Śr
    19
  • Cz
    20
  • Pt
    21
  • Sb
    22
  • Nd
    23
  • Pn
    24
  • Wt
    25
  • Śr
    26
  • Cz
    27
  • Pt
    28
  • Sb
    29
  • Nd
    30
  • Pn
    31

Nie znaleziono wydarzeń