• Kalendarz centralny w biegach na nartorolkach

    Polski Związek Narciarski prezentuje kalendarz centralny w biegach na nartorolkach. Sezon letni zainaugurowany zostanie pod koniec wakacji na trasach biegowych Kubalonki, a finał sezonu rozegrany zostanie w drugi weekend października w Ptaszkowej.

    Czytaj więcej

  • Kadrowicze na podium V Szczytniańskiego Biegu

    W niedzielę, 6 czerwca 2021 roku reprezentanci Kadry Narodowej Młodzieżowej w biegach narciarskich startowali w V Szczytniańskim Biegu im. Radosława Szwade. Podopieczni Jana Antolca licznie zameldowali się na podium biegu w kategorii U-20, natomiast w kategorii Open Kobiet drugie miejsce wywalczyła Weronika Jarecka.
     

    Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd
baner

Kadry Narodowe

Sezon 2021/2022

  • Kadra Narodowa A Mężczyzn

  • Kadra Narodowa A Kobiet

  • Kadra Narodowa Młodzieżowa Mix

  • Zawodnicy:

    • Maciej Staręga

    • Dominik Bury

    • Kamil Bury

    • Mateusz Haratyk

    Zawodnicy rezerwowi:

    • Michał Skowron*

    • Kacper Antolec*

    Sztab szkoleniowy:

    Lukáš Bauer - trener główny
    Kamil Fundanicz - asystent trenera głównego
    Andrzej Michałek - asystent trenera głównego, szef serwisu
    Paweł Gurbisz - fizjoterapeuta
    Paweł Fundanicz - serwisant
    Piotr Pilch - serwisant
    Bartłomiej Rucki - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog

     

    *zawodnicy mogą zostać wprowadzeni do grupy późną jesienią po spełnieniu kryteriów sportowych

  • Zawodniczki:

    • Izabela Marcisz

    • Monika Skinder

    • Weronika Kaleta

    • Karolina Kukuczka

    • Karolina Kaleta

    • Hanna Popko

    Sztab szkoleniowy:

    Martin Bajčičák - trener główny
    Mateusz Chowaniak - asystent trenera głównego
    Sven Rakoszek - fizjoterapeuta
    Peep Koidu - serwisant
    Jaan Alvela - serwisant
    Meelis Aasla - serwisant
    vacat - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Łukasz Tota - fizjolog
    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog

  • Zawodniczki:

    • Zuzanna Fujak

    • Anna Berezecka

    • Oliwia Buśko

    • Kinga Mareczek

    • Weronika Jarecka

    Zawodnicy:

    • Sebastian Bryja

    • Robert Bugara

    • Piotr Sobiczewski

    • Łukasz Gazurek

    • Bartosz Cielniak

    • Piotr Jarecki

    • Adrian Kiełbasa

    Sztab szkoleniowy:

    Jan Antolec - trener główny
    Dawid Bril - asystent trenera głównego
    Mikołaj Michałek - serwisant
    Bartłomiej Biedroń - fizjoterapeuta

    Osoby współpracujące:

    Marcin Rzeszótko - trener SMS Zakopane
    Krzysztof Wańczyk - trener SMS Szczyrk
    Wojciech Suchwałko - trener SMS Zakopane
    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog
    Aleksandra Pięta - dietetyk

Kalendarz i wyniki

WYDARZENIA

  • 2021
    Kwiecień
  • 2021
    Maj
  • 2021
    Czerwiec
  • 2021
    Lipiec
  • 2021
    Sierpień
  • 2021
    Wrzesień
  • 2021
    Październik
  • 2021
    Listopad
  • 2021
    Grudzień
  • 2022
    Styczeń
  • 2022
    Luty
  • Cz
    1
  • Pt
    2
  • Sb
    3
  • Nd
    4
  • Pn
    5
  • Wt
    6
  • Śr
    7
  • Cz
    8
  • Pt
    9
  • Sb
    10
  • Nd
    11
  • Pn
    12
  • Wt
    13
  • Śr
    14
  • Cz
    15
  • Pt
    16
  • Sb
    17
  • Nd
    18
  • Pn
    19
  • Wt
    20
  • Śr
    21
  • Cz
    22
  • Pt
    23
  • Sb
    24
  • Nd
    25
  • Pn
    26
  • Wt
    27
  • Śr
    28
  • Cz
    29
  • Pt
    30
  • Sb
    31

Nie znaleziono wydarzeń