• Marcisz i Bury ze złotymi medalami Mistrzostw Polski!

    W niedzielę, 13 września 2020 roku na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbył się finał Mistrzostw Polski Seniorów w biegach na nartorolkach. Złote medale wywalczyli tego lata Izabela Marcisz ze Stowarzyszenia Sportowego Prządki-Ski oraz Dominik Bury z KS AZS AWF Katowice, którzy w ostatnim biegu wypracowali sobie dużą przewagę nad rywalami.

    Czytaj więcej

  • Wyniki III edycji Marwe Cup w Jasienicy i Bystrej

    19 i 20 września 2020 roku w Beskidach odbyła się III edycja zawodów Marwe Cup, czyli Pucharu Polski w biegach na nartorlkach. W sobotę narciarze rywalizowali w Jasienicy na dystansach techniką dowolną, natomiast w niedzielę w Bystrej rozegrany został sprint techniką klasyczną. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki.

    Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd
baner

Kadry Narodowe

Sezon 2020/2021

  • Kadra Narodowa A Mężczyzn

  • Kadra Narodowa A Kobiet

  • Kadra Narodowa Młodzieżowa Mix

  • Zawodnicy:

    • Maciej Staręga

    • Dominik Bury

    • Kamil Bury

    • Mateusz Haratyk

    • Dawid Damian

    • Michał Skowron

    • Kacper Antolec

    Sztab szkoleniowy:

    Lukas Bauer - trener główny
    Kamil Fundanicz - asystent trenera głównego
    Andrzej Michałek - asystent trenera głównego
    Paweł Gurbisz - fizjoterapeuta
    Paweł Fundanicz - serwisant
    Piotr Pilch - serwisant
    Bartłomiej Rucki - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy
    Szymon Fornagiel - lekarz grupy

  • Zawodniczki:

    • Izabela Marcisz

    • Monika Skinder

    • Weronika Kaleta

    • Karolina Kukuczka

    • Karolina Kaleta

    • Hanna Popko

    Zawodniczka rezerwowa - po pozytywnej opinii COMS:

    • Eliza Rucka

    Sztab szkoleniowy:

    Martin Bajčičák - trener główny
    Justyna Kowalczyk - asystent trenera głównego
    Rafał Węgrzyn - asystent trenera głównego
    Sven Rakoszek - fizjoterapeuta
    Mateusz Chowaniak - serwisant
    Jaan Alvela - serwisant
    Meelis Aasla - serwisant
    Oleksii Pysarenko - terapeuta / dietetyk

    Osoby współpracujące:

    Szymon Fornagiel - lekarz grupy

  • Zawodniczki:

    • Magdalena Kobielusz

    • Ewelina Kołodziej

    • Anna Berezecka

    • Laura Legierska

    • Zuzanna Fujak

    • Oliwia Buśko

    Zawodnicy:

    • Sebastian Bryja

    • Robert Bugara

    • Piotr Sobiczewski

    • Łukasz Gazurek

    • Bartosz Cielniak

    • Artur Bożek

    Rezerwa - zawodnicy i zawodniczki:

    • Daria Szkurat*

    • Maciej Krajcer*

    • Szymon Bełz*

    • Kamil Wójcik*

    Sztab szkoleniowy:

    Jan Antolec - trener koordynator
    Dawid Bril - asystent trenera koordynatora
    Mikołaj Michałek - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Marcin Rzeszótko - trener SMS Zakopane
    Dawid Waluś - trener SMS Szczyrk
    Stanisław Szymanik - lekarz grupy
    Szymon Fornagiel - lekarz grupy

     

    *szkolenie realizowane w ograniczonym zakresie we współpracy z Okręgowymi Związkami Narciarskimi i Szkołami Mistrzostwa Sportowego

Kalendarz i wyniki

WYDARZENIA

  • 2020
    Czerwiec
  • 2020
    Lipiec
  • 2020
    Sierpień
  • 2020
    Wrzesień
  • 2020
    Październik
  • 2020
    Listopad
  • 2020
    Grudzień
  • 2021
    Styczeń
  • 2021
    Luty
  • 2021
    Marzec
  • 2021
    Kwiecień
  • Wt
    1
  • Śr
    2
  • Cz
    3
  • Pt
    4
  • Sb
    5
  • Nd
    6
  • Pn
    7
  • Wt
    8
  • Śr
    9
  • Cz
    10
  • Pt
    11
  • Sb
    12
  • Nd
    13
  • Pn
    14
  • Wt
    15
  • Śr
    16
  • Cz
    17
  • Pt
    18
  • Sb
    19
  • Nd
    20
  • Pn
    21
  • Wt
    22
  • Śr
    23
  • Cz
    24
  • Pt
    25
  • Sb
    26
  • Nd
    27
  • Pn
    28
  • Wt
    29
  • Śr
    30

Status

Data

Nazwa i miejsce

Kategoria wydarzenia

Szczegóły

Komunikat