• Zmiana terminu kursokonferencji metodyczno-szkoleniowej

  Szanowni Trenerzy, z uwagi na trwające analizy sezonu w poszczególnych grupach szkoleniowych i zaangażowanie trenerów i innych osób ze sztabów szkoleniowych PZN, zaplanowana na 15-19 kwietnia 2024 roku kursokonferencja metodyczno-szkoleniowa dla konkurencji narciarstwa klasycznego została przeniesiona na maj. Trwają w tej chwili prace nad programem i ustaleniem jej miejsca i konkretnego terminu. Jak tylko trenerzy główni potwierdzą termin zostanie on opublikowany w kolejnym komunikacie i umieszczony do publicznej wiadomości na stronach internetowych PZN.

  Czytaj więcej

 • Rządowy Program Klub 2024 - nabór wniosków

  25 marca 2024 roku o godz. 12:00 rusza nabór wniosków do tegorocznej edycji Rządowego Programu Klub. Wnioski można składać drogą elektroniczną do 30 kwietnia do godz. 23:59:59. 

  Czytaj więcej

 • Przedstawiamy nowych managerów dyscyplin PZN

  Zgodnie z przyjętym kalendarzem i harmonogramem działań, komisja konkursowa przedstawiła swoje rekomendacje dotyczące kandydatów na managerów dyscyplin Zarządowi PZN na posiedzeniu w dniu 23 kwietnia 2024r.  Zarząd po zapoznaniu się z wytycznymi komisji i przesłuchaniu wybranych kandydatów zarekomendował dwie kandydatury Prezesowi PZN, Adamowi Małyszowi.  Zgodnie z decyzją i rekomendacją Zarządu PZN, Prezes podjął decyzję o zatrudnieniu Kamila Fundanicza na stanowisku managera ds. biegów narciarskich oraz Filipa Rzepeckiego na stanowisku managera ds. narciarstwa alpejskiego.

  Czytaj więcej

 • Rusza nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Sportów Zimowych w Szczyrku

  Powiatowy Zespół Placówek Szkoła Mistrzostwa Sportowego Sportów Zimowych w Szczyrku serdecznie zaprasza wszystkich młodych entuzjastów sportów zimowych do udziału w naborze na rok szkolny 2024/2025. Nasza szkoła, nosząca imię Polskich Olimpijczyków, oferuje wysokiej jakości profesjonalne szkolenie w różnych dyscyplinach, w tym biegi narciarskie, kombinację norweską, skoki narciarskie, narciarstwo alpejskie oraz snowboard alpejski.

  Czytaj więcej

 • Znamy składy Kadr PZN na sezon 2024/2025

  Polski Związek Narciarski ogłosił składy Kadr PZN na sezon 2024/2025, zgodne z Wytycznymi Sportowymi i opublikowanymi wcześniej rankingami posezonowymi. Na ich podstawie Zarząd PZN do końca maja 2024 roku zatwierdzi ostateczne składy Kadr Narodowych, które będą reprezentować Polskę w najbliższym sezonie. Wykaz szerokich Kadr PZN w poszczególnych dyscyplinach znajduje się w załącznikach. 

  Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd