• PolSKI Mistrz. Podsumowanie sezonu 2020/2021

    Doskonałe warunki do treningów w Polsce, wzrost poziomu rywalizacji w kraju i coraz lepsze wyniki zawodników z różnych kategorii wiekowych na arenie międzynarodowej. To był wyjątkowy sezon w historii polskiego narciarstwa alpejskiego!

    Czytaj więcej

  • Wspólne zgrupowanie alpejek w Livigno

    W dniach 6-18 kwietnia 2021 roku we włoskim Livigno odbyło się wspólne zgrupowanie naszych najlepszych alpejek z reprezentantkami Kadry Narodowej Młodzieżowej, które miały okazję trenować pod okiem trenerów kadrowych. Wspólny obóz został zorganizowany przez PZN w ramach Programu PolSKI Mistrz.

    Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd
baner

Kadry Narodowe

Sezon 2021/2022

  • Kadra Narodowa A Kobiet

  • Kadra Narodowa A Mężczyzn

  • Kadra Narodowa Młodzieżowa Kobiet

  • Kadra Narodowa Młodzieżowa Mężczyzn

  • Kadra Narodowa Juniorek

  • Kadra Narodowa Juniorów

  • Zawodniczka:

    • Maryna Gąsienica-Daniel

    Sztab szkoleniowy:

    Marcin Orłowski - trener główny
    Przemysław Buczyński - asystent trenera głównego
    Claudio Iagher - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Mateusz Mackoś - lekarz grupy, ortopeda

  • Zawodnicy:

    • Piotr Habdas*

    • Michał Jasiczek*

    • Jędrzej Jasiczek*

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog
     

    *Szkolenie w całości na koszt własny, warunkiem podpisanie kontraktu zawodniczego

     

  • Zawodniczki:

    • Magdalena Łuczak

    • Zuzanna Czapska

    Sztab szkoleniowy:

    Ivan Ilanovsky - trener główny
    Dominik Białobrzycki - asystent trenera głównego
    Vacat - fizjoterapeutka

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog
    Tomasz Wydra - trener współpracujący

  • Zawodnicy:

    • Michał Michalik

    • Paweł Pyjas

    • Bartłomiej Sanetra

    • Przemysław Białobrzycki

    • Bartosz Szkoła

    • Jan Grodecki

    Sztab szkoleniowy:

    Matic Skube - trener główny
    Piotr Wądołowski - asystent trenera głównego
    Jakub Korpanty - fizjoterapeuta
    Jakub Grodecki - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog

  • Zawodniczki:

    • Patrycja Florek

    • Maja Chyla

    • Aniela Sawicka

    • Anna Skarbek-Malczewska

    • Joanna Książek

    • Hanna Zięba

    • Maja Woźniczka

    • Magdalena Bańdo

    • Emilia Żółtek

    Sztab szkoleniowy:

    Janusz Starzyk - trener koordynator

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog

     

    *Szkolenie całej grupy w ograniczonym zakresie (akcyjnie) ze środków celowych

  • Zawodnicy:

    • Igor Szymański

    • Wojciech Gałuszka

    • Piotr Szeląg

    • Błażej Budz

    • Jan Łodziński

    • Juliusz Kierkowski

    • Nicholas Czarnik

    Sztab szkoleniowy:

    Maciej Bydliński - trener koordynator

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog

     

    *Szkolenie całej grupy w ograniczonym zakresie (akcyjnie) ze środków celowych

Kalendarz i wyniki

WYDARZENIA

  • 2021
    Luty
  • 2021
    Marzec
  • 2021
    Kwiecień
  • 2021
    Maj
  • 2021
    Czerwiec
  • 2021
    Lipiec
  • 2021
    Sierpień
  • 2021
    Wrzesień
  • 2021
    Październik
  • 2021
    Listopad
  • 2021
    Grudzień
  • Sb
    1
  • Nd
    2
  • Pn
    3
  • Wt
    4
  • Śr
    5
  • Cz
    6
  • Pt
    7
  • Sb
    8
  • Nd
    9
  • Pn
    10
  • Wt
    11
  • Śr
    12
  • Cz
    13
  • Pt
    14
  • Sb
    15
  • Nd
    16
  • Pn
    17
  • Wt
    18
  • Śr
    19
  • Cz
    20
  • Pt
    21
  • Sb
    22
  • Nd
    23
  • Pn
    24
  • Wt
    25
  • Śr
    26
  • Cz
    27
  • Pt
    28
  • Sb
    29
  • Nd
    30
  • Pn
    31

Nie znaleziono wydarzeń