• PŚ w Killington. Świetny start Maryny Gąsienicy-Daniel

    Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 8. miejsce podczas zawodów w amerykańskim Killington, otwierających sezon Pucharu Świata w slalomie gigancie.

    Czytaj więcej

baner

Kadry Narodowe

Sezon 2022/2023

  • Kadra Narodowa A Kobiet

  • Kadra Narodowa A Mężczyzn

  • Kadry Narodowe Kobiet

  • Kadry Narodowe Mężczyzn

  • Zawodniczka:

    • Maryna Gąsienica-Daniel

    Sztab szkoleniowy:

    Marcin Orłowski - trener główny
    Matteo Baldissarutti - asystent trenera głównego
    Pietro Fontana - serwisant
    Iwona Kohut - fizjoterapeutka

    Osoby współpracujące:

    Bartłomiej Kądziołka - koordynator, e-mail: bartek.kadziolka@pzn.pl

  • Zawodnicy:

    • Piotr Habdas

    • Paweł Pyjas

    • Michał Jasiczek

    Sztab szkoleniowy:

    Tomaz Bizjak - trener główny
    Mateusz Herda - serwisant

     

    Osoby współpracujące:

    Bartłomiej Kądziołka - koordynator, e-mail: bartek.kadziolka@pzn.pl

  • Kadra Narodowa B:

    • Magdalena Łuczak

    • Zuzanna Czapska

    Kadra Narodowa Młodzieżowa A:

    • Patrycja Florek

    • Hanna Zięba

    • Magdalena Bańdo

    Kadra Narodowa Młodzieżowa B:

    • Aniela Sawicka

    • Maja Chyla

    • Maja Woźniczka

    • Nikola Komorowska

    Sztab szkoleniowy Kadr Narodowej B, Młodzieżowej A i B

    Janusz Starzyk - trener główny
    Tomasz Wydra - asystent trenera głównego
    Matijaž Marušič - asystent trenera głównego
    Aleksandra Wyparło-Kopeć - fizjoterapeutka
    Wojciech Wysowski - serwisant
    Luka Polak - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog
    Zbigniew Dendys - trener współpracujący

    Bartłomiej Kądziołka - koordynator, e-mail: bartek.kadziolka@pzn.pl

  • Kadra Narodowa Młodzieżowa A:

    • Bartłomiej Sanetra

    Kadra Narodowa Młodzieżowa B:

    • Wojciech Gałuszka

    • Bartosz Szkoła

    • Jan Łodziński

    • Igor Kaczmarek

    • Mateusz Szczap

    • Stanisław Sarzyński

    Kadra Narodowa Juniorów:

    • Piotr Szeląg

    • Błażej Budz

    • Kamil Koralewski

    Sztab szkoleniowy Kadry Narodowej Młodzieżowej A, B i Juniorów:

    Ivan Ilanovsky - trener główny
    Maciej Bydliński - asystent trenera głównego
    Michał Staszowski - serwisant
    Amadeusz Tyszkowski - serwisant

    Osoby współpracujące:

    Stanisław Szymanik - lekarz grupy, ortopeda
    Szymon Fornagiel - hematolog
    Karol Miśkowiec - trener współpracujący

    Bartłomiej Kądziołka - koordynator, e-mail: bartek.kadziolka@pzn.pl

Kalendarz i wyniki

WYDARZENIA

  • 2022
    Wrzesień
  • 2022
    Październik
  • 2022
    Listopad
  • 2022
    Grudzień
  • 2023
    Styczeń
  • 2023
    Luty
  • 2023
    Marzec
  • 2023
    Kwiecień
  • 2023
    Maj
  • 2023
    Czerwiec
  • 2023
    Lipiec
  • Cz
    1
  • Pt
    2
  • Sb
    3
  • Nd
    4
  • Pn
    5
  • Wt
    6
  • Śr
    7
  • Cz
    8
  • Pt
    9
  • Sb
    10
  • Nd
    11
  • Pn
    12
  • Wt
    13
  • Śr
    14
  • Cz
    15
  • Pt
    16
  • Sb
    17
  • Nd
    18
  • Pn
    19
  • Wt
    20
  • Śr
    21
  • Cz
    22
  • Pt
    23
  • Sb
    24
  • Nd
    25
  • Pn
    26
  • Wt
    27
  • Śr
    28
  • Cz
    29
  • Pt
    30
  • Sb
    31