12 LUTEGO 2024

ODWOŁANE - Zapisy na zawody Pucharu Polski Masters PZN w Wiśle

ZAWODY ODWOŁANE ZE WZGLĘDU NA NIESPRZYJAJĄCE WARUNKI POGODOWE!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników narciarstwa alpejskiego do zapisów na V Puchar POLSKIMED 24-25.02.2024 w Wiśle. Zawody odbywają się w ramach Pucharu Polski Masters PZN i punktowane są do klasyfikacji generalnej.

Już w najbliższym czasie na stacji narciarskiej Skolnity w Wiśle, odbędą się kolejne zawody będące częścią Pucharu Polski Masters PZN, wydarzenie organizowane jest przez AC Sport Lab oraz Polski Związek Narciarski pod honorowym patronatem burmistrza miasta Wisła, pozwalając nie tylko na promocję sportu, ale także na podkreślenie uroku i atrakcji turystycznych regionu i miasta Wisła.

 

Podczas dwudniowych zmagań zawodnicy rywalizować będą w slalomie gigancie oraz w kategorii slalom dnia kolejnego. Zawody przyciągają do siebie wielu miłośników narciarstwa z uwagi na długie i wymagające przejazdy w obu dyscyplinach (GS, jak i SL) po urozmaiconej trasie czerwonej stacji narciarskiej Skolnity. Zmaganiom zawodników towarzyszyć będzie oczywiście niepowtarzalna atmosfera sportowa i rywalizacja na najwyższym poziomie.

 

Uczestnicy:

Zawody otwarte są dla wszystkich powyżej 18 roku życia, a poszczególne kategorie można znaleźć w załączonym poniżej regulaminie Pucharu Polski Masters PZN.

 

Opcje zapisów i opłata startowa:

- jedna dyscyplina - GS 24.02.2024 - opłata: 100 zł

- jedna dyscyplina - SL 25.02.2024 - opłata: 100 zł

- dwie dyscypliny - GS + SL 24-25.02.2024 - opłata: 160 zł

 

Zapisy na zawody dostępne są na stronie organizatora https://dostartu.pl/pucharu-polski-masters-pzn-w-ramach-v-puchar-polskimed-v10475

Zapisy w formie online otwarte do dnia 23.02.2024 godziny 21:00. Istnieje również możliwość zgłoszenia chęci startu na miejscu w dniu zawodów.

Karnet będzie można nabyć w kasie ośrodka w dniu zawodów.

 

Nagrody:

Na uczestników wydarzenia będą czekać cenne nagrody ufundowane przez partnerów zawodów takich jak: Volkl, Merida, BikeAtelier, QBL czy Atomic.

 

Kontakt z organizatorem AC Sport Lab:

e-mail: acsportlab@gmail.com

tel.: 664 141 389

tel.: 796 059 509

 

Wszystkie szczegółowe informacje wraz z regulaminem zawarte na stronie zapisów.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów. Niech Puchar Polski Masters PZN stanie się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników narciarstwa.

Źródło: Aleksandra Miśkiewicz / PZN