5 STYCZNIA 2024

Partner PZN Superbet otrzymał 8 nominacji w VI edycji Nagród Bukmacherskich!

Superbet od wielu lat wspiera polskich sportowców i organizacje w rozwoju dyscyplin tj. piłka nożna czy zawody MMA. Mijają prawie dwa lata od nawiązania współpracy przez PZN z liderem polskiej branży zakładów sportowych, który wspiera naszych narciarzy oraz snowboardzistów w drodze do osiągania jak najlepszych wyników. Jako Partner, gratujemy 8 nominacji do Nagród Bukmacherskich 2023 i trzymamy kciuki za wygraną. Legalny polski bukmacher ma szansę otrzymać czwarty raz z rzędu nagrodę użytkowników.

Nasz partner ma również szansę na obronę tytułu w dwóch najważniejszych kategoriach, czyli Bukmacher Roku i Nagroda Użytkowników. W tej ostatniej, głos mają gracze, którzy na stronie organizatora nagród, mogą oddać swój głos na ulubionego bukmachera. Zachęcamy do oddania swoje głosu na Partnera PZN.

Szczególnie cieszy nas nominacja w kategorii: „najlepsza oferta na skoki” i argumentacja, w której dostrzeżono ogromny progres w zakresie oferty i promocji na obstawianie skoków narciarskich.

Ponadto Superbet został doceniony w następujących kategoriach:
● Najlepsza oferta na piłkę nożną
● Najlepsze kursy
● Najlepsze zakłady live
● Najlepszy marketing
● Najlepszy customer service
● Najlepsza aplikacja mobilna
● Odpowiedzialny bukmacher


Dzięki rozwijaniu kolejnych formatów rozrywki online, inwestycjom w aplikacje mobilne orazposzerzaniu oferty streamingu wydarzeń sportowych, Superbet wypracował w Polsce czołową pozycję wśród operatorów zakładów online.


Partnerem medialnym plebiscytu jest serwis Przegląd Sportowy Onet, a organizatorem LegalniBukmacherzy.pl. Rozdanie statuetek Nagród Bukmacherskich za rok 2023 odbędzie się 30 stycznia w Warszawie na uroczystej gali.

Źródło: Biuro Prasowe