19 GRUDNIA 2022

Spotkanie sportowej rodziny ORLEN Team

W siedzibie PKN ORLEN w Warszawie odbyło się spotkanie sportowej rodziny ORLEN Team. Wzięło w niej udział wielu znakomitych reprezentantów kraju, ale także młodzi adepci sportu. Jednym z gości był prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Adam Małysz.

Dzięki wsparciu i sponsoringowi PKN ORLEN w całej Polce tworzone są doskonałe warunki do rozwoju wielu dyscyplin sportowych a także rozwoju młodzieży. Jednym z elementów współpracy PZN i PKN ORLEN jest Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej „ORLEN Szukamy następców Mistrza”. Zawody ORLEN Cup i ORLEN Cup Kids odbywają się regularnie od wielu sezonów, dając dzieciom i młodzieży możliwość uczestnictwa w prawdziwej, sportowej rywalizacji, popularyzując sport i integrując lokalną społeczność.

„Z wieloma naszymi zawodnikami jesteśmy związani od lat, bo w sporcie liczy się konsekwencja. W tym roku dzięki rozwojowi PKN ORLEN do rodziny ORLEN Team dołączyły nowe dyscypliny. Tworzymy warunki do rozwoju najlepszych zawodników, ale też sportowego wychowania młodzieży” – napisał w swoich mediach społecznościowych prezes PKN ORLEN, Daniel Obajtek.

PKN ORLEN wspiera ponad 90 indywidualnych zawodników, 70 klubów, 11 związków, 2 komitety i 62 tysiące dzieci objętych rocznie programami sportowymi

„Dziękuje za wsparcie i zaangażowanie PKN ORLEN w rozwój zimowych dyscyplin sportu. Cieszę się, że możemy być członkami jednej, sportowej rodziny” – mówił podczas spotkania prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Adam Małysz.

fot. facebook.com/orlenteam/

Źródło: PZN